Weekendowy Sylwester 2023/2024

To był niezapomniany weekend kończący rok 2023 i rozpoczynający 2024. Nasi Goście bawili się od piątku do poniedziałku, a nie którzy nawet do wtorku.

Dla każdego było coś miłego 🙂 Były wspólne zjazdy na nartach (choć śniegu było jak na lekarstwo) oraz wspólne spacery po górach.

Nie mogło zabraknąć grupowych wyjść do kilku restauracji w centrum Wisły. Dla naszych Gości zorganizowaliśmy kulig (na kołach 🙂 z pochodniami wraz z pieczeniem kiełbasek i oscypków oraz grzanym winem w góralskiej izbie.

Po tak spędzonych wspólnie kilku dniach, zabawa sylwestrowa była czystą formalnością i wielką przyjemnością. Rozpoczęło się uroczystą kolacją. Następnie występ zespołu FADERSI BAND, pozwolił spalić w tańcu kilka kalorii. Po dwóch godzinach muzyki na żywo, przyszedł czas na muzykę elektroniczną. Całą imprezę prowadził DJ Zibi, który już o kilku lat organizuje u nas imprezy okolicznościowe. Tańce trwały do 4.30, a ostatni Goście opuszczali salę bankietową około 6 rano.

Nie możemy doczekać się już następnego Sylwestra w naszym obiekcie, ale do tego czasu będzie jeszcze kilka imprez, na które Was serdecznie zapraszamy. Do zobaczenia w “Ale Widok” w Wiśle.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *